Kevadfestival

PULKKINEN & MOISIO (Soome)
Tuntud tegijate uus ühine akustiline duo, mille repertuaaris on traditsiooniline Soome folk ning 80ndate ja 90ndate hitid .  Nende eristuv stiil kombineerib folgi, bluusi ja kantri elemente ning vihjed poprockile hoiavad muusika värske ja huvitavana.
Koosseis:
Timo Väänänen – laul, akustiline kitarr
Jukka Holm. – bändzo, mandoliin, kitarr

MAUNO MEESIT ja TIIT KIKAS (Eesti)
Mauno Meesit, Eesti muusikaauhindadel auhinnatud ja nomineeritud muusik ja helilooja, on kirjutanud muusikat mitmele teleseriaalile ja teatrilavastusele ning teinud koostööd paljude Eesti ja välismaiste muusikutega. Kasutades effektiplokke, 1940. aastate mikrofone ja poognaga mängitud kitarre esitab Mauno Meesit  minimalistlikke ja põhjamaiselt minoorseid instrumentaale. Koos Meesitiga on laval Tiit Kikas viiulil.Kikas on olnud heliloojaks ja arranžeerijaks rohkem kui saja muusikaalbumi juures; loonud muusika enam kui kümnele filmile (sh mängufilmid ja dokumentaalfilmid), telelavastustele ja raadiosaadetele; olnud helilooja ühele originaalmuusikalile; teinud muusikalisi kujundusi enam kui viiele teatrilavastusele
Koosseis:
Mauno Meesit – kitarrid, efektid
Tiit Kikas – elektriviiul

PROMETHEUS AND THE SATYRS (Kreeka / Suurbritannia)
Prometheus and the Satyrs sündis 2017. aastal Londonis. Prometheus and the Satyrs on Daemonia Nymphe laulja ja liidri Spyros Giasafakise kõrvalprojektina. Prometheus and the Satyrs loob ja esitab muusikat, mis samuti põhineb suuresti kreeka folkmuusika traditsioonidel ja mütoloogial ning on hästi teatraalne. Nende looming on tseremoniaalne, ühendades okultset ja maalähedast. Bändi kõla on nii iidne kui ka tänapäevane. Laval on kolm suurepärast muusikut, kontrabass, akustiline kitarr ja mõned põnevad kreeka instrumendid ja Prometheus and the Satyrsi kaasahaarav muusika ei jäta kedagi ükskõikseks.